Her damlası kıymetli, katkısız, gerçek…

Sadece bir damla Seosfarm zeytinyağı ile sıcak Ege güneşini,
ağaçlarımızın yaprakları arasındaki tuzlu esintiyi ve
meyvelerimizi besleyen verimli topraklarımızı tadacaksınız.

BİZ KİMİZ ?

Kıyı Ege’de doğmuş eşsiz bir deneyimden sadece bir damla uzaktasınız. Seosfarm; adını Sığacık-Seferihisar sınırları içinde Giritliler tarafından kurulan Teos Antik Kenti’nden alıyor, Naturel Sızma Zeytinyağımızı üretirken mükemmelliğe olan sadakat ve özverimizi temsil ediyor.

Ailece atıldığımız bu serüven İzmir’in güneyinde küçük bir dağ köyü olan Gödence yakınlarındaki ilk bahçemizden topladığımız zeytinler ile başlıyor…

Şimdi size Ege’ye olan sevgimizi ve toprağımıza olan tutkumuzu Seosfarm şişelerinde sunuyoruz.

Ürettiğimiz bu meyve suyu ailemizi bir arada, üretken ve yaratıcı tutuyor. Zeytinyağımızı ekstra özen ve sevgi ile sizler için şişeliyoruz. Sadece bir damla Seosfarm zeytinyağı ile sıcak Ege güneşini, ağaçlarımızın yaprakları arasındaki tuzlu esintiyi ve meyvelerimizi besleyen verimli topraklarımızı tadacaksınız.

Seosfarm zeytinyağımızdan bir damla ile duyularınız ve yaratıcılığınız uyanacak. Güneşli İzmir’den sevgilerle,

Seosfarm Ailesi

Gelenek Yenilikle Buluşuyor

SEOSFARM AİLESİ

Seosfarm ailesi; Organik Delice Zeytinyağı, Organik Özel Seri Sızma Zeytinyağı, Organik Sızma Zeytinyağı çeşitlerimizden oluşuyor.

Zeytinyağımızı, birinci sınıf sızma özellikteki saf kalitesini koruyarak garanti etmek için tasarlanmış ve üretilmiş dört farklı boyuttaki ambalajda sizlere sunuyoruz.

Farklı türlerimizi farklı ebatlarda barındıran Seosfarm ambalajları günlük ihtiyaçlarınıza çok yönlü karşılık vermenin yanı sıra en özel ve geleneksel armağanlardan birini oluşturarak Ege’nin en eski meyvelerini size ve sevdiklerinize getiriyor.

Seosfarm ailesinin bir parçası olun.

Bu özel yağı ekmeğinize damlatın, tadı damağınıza dolsun…

HASAT

2017 – 2018 Hasadı

Delice, Memecik, Erkence zeytinlerinden ekstrakte edildi.

El hasadı.

Doğal olarak sulandı.

Hasat dönemi: 22 Kasım 2017 – Şubat 2018 ortası.

Kuru & sıcak yaz ve sonbahar periyodu.

Sık yağmurlar ile nemli & serin kış.

2016 – 2017 dönemi ile kıyaslandığında daha düşük sıcaklık ve daha az yağmur.

Zeytinyağı üretiminin doğal döngüsüne saygı duyan Seosfarm; Delice, Memecik, Erkence zeytinlerinden elde edilir.
Bu çeşitler, Akdeniz mizacının zenginleştirdiği olağanüstü ve güzel meyveli tadıyla bilinir.

Seosfarm ailesi, bu eşsiz hediye için doğayı onurlandıran eski zeytinyağı üretimi geleneğini izleyerek ve büyüyerek gelecek nesiller boyunca sürdürülebilirliği garanti altına almayı hedefliyor.

Yetiştiriciliğe ve tarıma olan bütün ilgimizle, Seosfarm çiftçi ailesi olarak, ekim ve hasat esnasında zeytin ağaçlarına karşı aynı sorumluluk, bağlılık ve saygı duygusunu paylaşıyoruz.

Zeytin yetiştiriciliğinin doğal döngüsü ile ilgili olarak, zeytin ağaçlarımız doğal olarak sulanır. Bölge iklimi Seosfarm’ın üstün kalite, iyi aroma ve meyvemsi tadını garanti eder.